Long-Life Replacement Battery for Lenovo LEGION PRO 5 16ADR10-83LT0074MB
4 cells 80WhBattery for Lenovo LEGION PRO 5 16ADR10-83LT0074MB
- SKULEG10960
- ConditionReplacement, Brand New
- Voltage15.52V
- Balance of Cells
- Legion Pro 5 16ADR10-83LT0074MB
- LEGION 5 15AHP10-83M00047MB
- LEGION 5 15AKP10-83F1003CRK
- LEGION 5 15AKP10-83F1004MMJ
- LEGION 5 15IAX10-83F00018MX
- LEGION 5 15IRX10-83LY006PPB
- LEGION 5 15IRX10-83LY00AFPH
- LEGION 5 15IRX10-83LY00GDRK
- LEGION 5 15IRX10-83LY00GUTW
- LEGION 5 15IRX10-83LY00NFMJ
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT002NMZ
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT003LCL
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT005DHH
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT005LMB
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F30050AX
- LEGION PRO 5 16IRX10-83NN003JKR
- LEGION PRO 5 16IRX10-83NN003YSP
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F5002PKR
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500BFRA
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500BRIV
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500JYJP
- 3.6V / 3.7V
- 7.2V / 7.4V
- 10.8V / 11.1V
- 14.4V / 14.8V
1Don't let the power drop below 10% or even run out completely.