Long-Life Replacement Battery for Lenovo LEGION 5 15IRX10-83LY0074CK
4 cells 80WhBattery for Lenovo LEGION 5 15IRX10-83LY0074CK
- SKULEG10960
- ConditionReplacement, Brand New
- Voltage15.52V
- Balance of Cells
- Legion 5 15IRX10-83LY0074CK
- LEGION 5 15AHP10-83M00035BM
- LEGION 5 15AHP10-83M0007QLM
- LEGION 5 15IRX10-83LY005LRM
- LEGION 5 15IRX10-83LY006PPB
- LEGION 5 15IRX10-83LY00JERK
- LEGION 5 15IRX10-83LY00MAPG
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT0020PB
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT002MLM
- LEGION PRO 5 16ADR10-83LT006PRM
- LEGION PRO 5 16AFR10-83F2001CSC
- LEGION PRO 5 16AFR10-83F2002VMX
- LEGION PRO 5 16AFR10-83F2003GMB
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F30003FR
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F30048HH
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F3005WGE
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F3006URA
- LEGION PRO 5 16IAX10H-83LU001BRM
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F5003RSP
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F50055CK
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500FGSP
- 3.6V / 3.7V
- 7.2V / 7.4V
- 10.8V / 11.1V
- 14.4V / 14.8V
1Don't let the power drop below 10% or even run out completely.