Long-Life Replacement Battery for Lenovo LEGION 5 15IAX10-83F00074RK
4 cells 80WhBattery for Lenovo LEGION 5 15IAX10-83F00074RK
- SKULEG10960
- ConditionReplacement, Brand New
- Voltage15.52V
- Balance of Cells
- Legion 5 15IAX10-83F00074RK
- LEGION 5 15AHP10-83M0000XTW
- LEGION 5 15AHP10-83M0001SSC
- LEGION 5 15AHP10-83M0004HMJ
- LEGION 5 15AKP10-83F1003DRK
- LEGION 5 15IAX10-83F0000GRK
- LEGION 5 15IAX10-83F00046IX
- LEGION 5 15IAX10-83F0006FAD
- LEGION 5 15IRX10-83LY0056RM
- LEGION 5 15IRX10-83LY005KHV
- LEGION 5 15IRX10-83LY006YPS
- LEGION 5 15IRX10-83LY0081BM
- LEGION PRO 5 16AFR10-83F20004UK
- LEGION PRO 5 16AFR10-83F20029US
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F3001XFR
- LEGION PRO 5 16IAX10-83F3007AKR
- LEGION PRO 5 16IRX10-83NN001UDP
- LEGION PRO 5 16IRX10-83NN002KIV
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F50056US
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500D4HH
- LEGION PRO 7 16IAX10H-83F500FUAX
- 3.6V / 3.7V
- 7.2V / 7.4V
- 10.8V / 11.1V
- 14.4V / 14.8V
1Don't let the power drop below 10% or even run out completely.